Bubel

 

Bubel

Jestem za. Jestem za tym, żeby Andrzej Olechowski startował w wyborach na prezydenta RP. Ba, powiem więcej, jestem za trym, żeby w wyborach prezydenckich startował Donald Tusk. Znaczy się nie tylko Donald Tusk. Jestem za tym, żeby startował również Maciej Płażyński. A Nawet Paweł Piskorski. Myślę, że dobrym kandydatem w wyborach prezydenckich byłby marszałek Bronisław Komorowski. I Borusewicz. Oczywiście nie ten z Lady Pank.

Jestem za tym, żeby startowali Lech i Jarosław Kaczyńscy na stanowisko prezydenta RP. Ale bez reklamy kotka. Z tymi dwoma powinien startować także Zbigniew Ziobro. Do tego składu dołączyłbym Ludwika Dorna i Marka Jurka. Duże szanse miałby Jerzy Buzek. Zapomniałem jeszcze o Schetynie i Palikocie.

Jestem za tym, żeby o urząd prezydenta ubiegał się Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski. Z żyjących mógłby ubiegać się jeszcze Mazowiecki i Bartoszewski. A co mi tam, może być jeszcze Leszek Balcerowicz i Leszek Miler.

A co ja się będę rozdrabniał. Jestem za tym żeby o stanowisko prezydenta RP ubiegał się cały polski parlament. Wszyscy posłowie i senatorowie. A nawet europosłowie. Powinno być 610 kandydatów + Leszek Bubel. I tak wygra bubel.

socjolog

2 komentarze do “Bubel”

  1. jeden drugiego wart ,sami postkomuniści ,i złodzieje a przepraszam Liberałowie ,Na pohybel z nimi wszystkimi .17-lipca 2009r.Z Poważaniem pozdrawiam .Paweł .

Możliwość komentowania została wyłączona.