Na oczach świata dokonuje się sądowe morderstwo

 

Cudze ganicie, swoje ukrywacie

*

EUROPEJSKI TRYBUNAŁ PRAW CZŁOWIEKA

Rada Europy

Strasburg, Francja

UZUPEŁNIENIE SKARGI nr 3…./11

I. STRONY

A. SKARŻĄCY / SKARŻĄCA

1. Nazwisko NIEDŹWIECKI

2. Imię (imiona) GRZEGORZ

/…/

B. WYSOKA UKŁADAJĄCA SIĘ STRONA

13 RZECZPOSPOLITA POLSKA

II. OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE STANU OSTATECZNEGO

Wobec braku reakcji Polski na błagalne wnioski o zaprzestanie wieloletniego prześladowania całej rodziny wnioskodawcy, ignorowania wniosku o wznowienie postępowania cywilnego, do którego nie miał dostępu Grzegorz Niedźwiecki, złożono jeszcze wniosek o wznowienie postępowania karnego II K 467/07. Na nim oparto ponoć postępowanie cywilne. Żałośnie wygląda to absurdalne łamanie praw człowieka w stosunku do publicznego wstawiania się władz polskich w obronie pokrzywdzonych dysydentów na Białorusi i jednocześnie korupcji na najwyższych szczeblach w Polsce. Przy okazji pokornie proszę o poprawne pisanie mojego nazwiska – z literą „c”.

Sąd jeleniogórski nie dostarczył mi żadnych wyroków. Nie wiem co tak naprawdę mi zasądzono zarówno w wyroku karnym II K 467/07 jak i cywilnym 1062/08. Nie dano mi szansy odwołania się od nich (a w szczególności od cywilnego), wznowienia postępowań i do swojej obrony. Wyroki są nie dość, że niesłuszne, oparte na hipotezach, to jeszcze skandalicznie radykalne jak za rzekomą obronę praw człowieka. Wszystko zapadało zaocznie lub niejawnie. Chcą rękami komornika dokończyć zagłady rodziny jak w kraju największego reżimu. Maltretuje się mnie póki co, przez blisko pięć lat za niewinność. Decyzje sędziów jeleniogórskich tuszują lub ignorują wyższe organy sądownicze oraz inne instytucje i organizacje. Między innymi Prokurator Generalny, Rzecznik Praw Obywatelskich i Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Wydawać wyroki i grzywny za plecami niesłusznie oskarżanego, legalizować je bez merytorycznego rozpatrzenia środków zaskarżenia można tylko w krajach największego reżimu. Na pewno nie jest to demokracja i sprawiedliwość. Manipuluje się terminami, nie wtajemniczając wcześniej oskarżonego, skazanego w całą sprawę.

Komentarz do postanowienia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu II Akz 374/11

Zarówno Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze jak i Sąd Apelacyjny we Wrocławiu oceniły zeznania świadka …

/…/

W prywatnej wojnie organy ścigania i sądy nie chcą rzetelnie zbadać sprawy, ale w prywatnej wojnie mogą lekką ręką wsadzić niewinnego, rzekomego obrońcę praw człowieka, do więzienia.

III. WYKAZ DOŁĄCZONYCH DOKUMENTÓW

  1. /…/

IV. DEKLARACJA I PODPIS

22. Niniejszym oświadczam, że informacje podane w niniejszym formularzu, zgodnie z moją wiedzą i przekonaniem, są prawdziwe

Miejsce. Jelenia Góra

Data. ...11.2011 r.

Grzegorz Niedźwiecki

http://030267.salon24.pl/288342,stalking-polityczny

 

Ps.

W Onet.pl też cenzura

Jeden komentarz do “Na oczach świata dokonuje się sądowe morderstwo”

  1. – w republikach BANANOWYCH nie istnieje coś takiego jak prawo- to Pan powinien wiedzieć…Nie wiem czy Julia Tymoszenko jest winna czy nie ale trzeba ją uwolnić, żeby się ta „zaraza” nie przeniosła na inne kraje…Pozatym – niech się Pan powstrzyma od wszelkiej działalności politycznej – ten ich złodziejski taniec, niebawem się skończy…

Możliwość komentowania została wyłączona.