Głupa rżnięcie, też zajęcie

Tusk oczekuje szczegółowego raportu ws. śmierci żołnierza. No tak, przecież nie miał zginąć. Pojechał na wczasy do Afganistanu, a dosięgły go kule złych ludzi. Myślę, że trzeba powołać komisję śledczą do zbadania tej sprawy. I znaleźć winnych nieudanej wycieczki. Które to biuro podróży go wysłało na te wakacje? Zabrać koncesję, a dyrektora do pierdla… Oj pójdziesz Donek do piekła, pójdziesz, jak nic!

Przepraszam Afgańczyków w imieniu Narodu Polskiego za nasz parlament i rząd. Jak będziecie mieli ochotę puścić jakąś bombkę, to zważcie na moje słowa i omijajcie ul. Działkowicza w Jeleniej Górze z daleka. Sejm jest na Wiejskiej w Warszawie.

G.N.

6 komentarzy do “Głupa rżnięcie, też zajęcie”

  1. Kondolencje premierskie niewątpliwie pocieszą wdowę . Będąc w takiej sytuacji pogoniłabym kota wszystkim Tuskom, Klichom , Szczygłom i trznadlom. Wiem , że politycy to banda uważająca obywateli za bezmózgie stwory, ale czasem jak coś palną to ręce, nogi i ogon opada! Ciekawe kto pierwszy się wyrwie ten słynny raport przedkładać. Ło matko dobrotliwa !!!!

  2. Jest w tym Tusku jakaś banalność i infantylizm,nawet emocjonalna…pilkarz amator i premier amator. Wzajemne lekceważenie spoleczeństwa i rządzących ,to cecha nie tylko obecnych wyborczych demokracji. Już dawno, w Anglii powstalo określenie holota wyborcza ,i riposta : bardziej na nie zaslugują wybierani niż wybierający. W Polsce mamy taką sytuację.

  3. Czy moze mi ktos powiedziec o co tam nasi zolnierze walcza?Czy nie prosciej byloby otoczyc caly Afganistan , zamknac granice i niech sie sami w tych gorach utrzymuja i robia co chca. Przeciez sa tak biedni, ze tylko maja pieniadze z narkotykow.Jezeli granice beda szczelne, ze nic sie nie wydostanie z tamtad to sami sie poddadza, bez walki.No sadze ze za moj pomysl powinnam dostac nagrode pokojowa Nobla. Pozdrawiam noblistow w tej dziedzinie. No i nie wysylajcie synow na smierc. Druga metoda to powinni przywodcy sie spotkac powojowac, kto silnieszy trn wygrywa. no i koniec, tak jak bylo kiedys, kto polegl ten przegrya.

  4. Dobry wieczór Panie Grzegorzu po przeczytaniu Pana artykułu przyznam Panu racje wszystkich rządzących wysłać do Awganistanu i żeby dla ich rodzin przychodziło zawiadomienie o śmierci żeby ich rodziny wiedzieli jak to boli.Powiem jedno jestem matką i wiem jak człowiek przeżywa śmierć bliskiej osoby.Ta rodzina nigdy nie wybaczy Tuskowi jego decyzij.

  5. Jeśli pozwolisz to i ja przepraszam Afgańczyków,Irakijczyków ,Serbów za Polaków ,że daliśmy sobie zainstalować V kolumnę w formie tzw „rządów” w Polsce.Polacy mamieni,oszukiwani codziennie przez wrogie Polsce i Polakom obce media nie znają prawdy o rządzących i ich zamiarach.To sa sługi zła i jako tacy sieją zło w Polsce i na świecie.Z całokształtu 20 lat „pierestroiki” widać że jesteśmy jako społeczeństwo w jeszcze większej niewoli niż do 1989 roku.Wojsko POLSKIE które ma bronić granic OJCZYZNY zostało wysłane przez „komunistów” kwaśniewskiego i millera do mordowania was we własnych domach dla „właścicieli ” mamony.Ta sama V kolumna codziennie morduje Polaków we własnym kraju likwidując miejsca pracy robotnikom,chłopom i innym.A ci co jeszcze „pracują”, pracują za grosze nie pozwalające na utrzymanie rodziny.Jeszcze tylko jeden podpisik tych łotrów i nastąpi likwidacja POLSKI..Z kraju mlekiem i miodem płynącego zrobili dziadostwo i pośmiewisko światowe ,za „odery” i mamonę.Wystarczy.Pozdrawiam

    1. Generalnie się z tobą zgadzam, tylko co z tego jak takiego bloga czyta mikroprocent społeczeństwa, a jakiś program „Plus minus…” ma poważne przełożenie propagandowe na umysły Polaków i wpaja im, że juz, juz gonimy Europę, juz przegoniliśmy Bułgarie Rumunię, a nawet Wegry, a w 2063 roku dogonimy Niemcy. Tylko zapomnieli powiedzieś (choć i tak kłamią jak obce media), czy dogonimy do stanu dzisiejszego, czy doscigniemy równorzednie. Bo jak do stanu dzisiejszego, to i to marna pociecha, bo ja nie dozyję 100 lat:-(

Możliwość komentowania została wyłączona.