Dziesięć zasad na przerwanie pandemii cholery

 

Dziesięć zasad na przerwanie pandemii cholery

 1. Nie chodzić na żadne wybory do czasu wprowadzenia w pełni demokratycznej ordynacji większościowej i zlikwidowania przywilejów dla partii politycznych.

 2. Dyskredytować wiecznie głodnych próżniaków. Ignorować w życiu publicznym wpływowe osoby będące przy korytach już przed 1989 rokiem.

 3. Nie wierzyć mediom publicznym i tym, które gloryfikują Unię Europejską i globalizację. Pamiętać, że dzisiejsza demokracja medialna to dyktatura.

 4. Nie kierować się sondażami ani żadnymi opiniami tzw. środowisk opiniotwórczych i dmuchanych autorytetów. Nie nabierać się na „krzyk tłumu”.

 5. Nie brać udziału w akcjach charytatywnych za pośrednictwem jakichkolwiek fundacji. Nie ufać żadnym guru i nie opłacać ukrytych kampanii.

 6. Nie grać w totolotka i nie brać udziału w żadnych loteriach i grach hazardowych, w tym SMS-owych. Wyznawać zasadę: nie ma nic za darmo.

 7. Nie brać kredytów, pożyczek i nie wspierać żadnej lichwy; ograniczyć do niezbędnego minimum korzystanie z usług jakichkolwiek banków.

 8. Unikać płacenia podatków, abonamentów, jakichkolwiek składek i cegiełek. Nie dbać o państwo, bo i tak wasze pieniądze zostaną zmarnowane.

 9. Bojkotować „cywilizację zachodu”. Nie słuchać propagandy, reklam i nie kupować pseudopromocyjnych towarów. Nie karmić burżujów.

 10. Być egoistą i dbać wyłącznie o swój interes i swoją rodzinę. Krótko mówiąc – nie być frajerem i nie dawać się wiecznie wyżymać.

*kolejność dowolna

socjolog

2 komentarze do “Dziesięć zasad na przerwanie pandemii cholery”

 1. Pozdrawiam Panie Niedzwiecki !Ano właśnie absolutnie ,żadne wybory My Polacy nie wolno nam dopomagać złodziejom ,Stalinowcom szachrajom dostać się do koryta d Brukseli .Ja na moim Osiedlu ,już wiem co robić,a jest nas bardzo dużo,ale nie którzy Ludzie jeszcze dobrze nie wiedzą co jest grane ,ponieważ telewizja robi im wode z mózgu .Z Poważaniem tak trzymać Panie Niedzwiecki .15-Maja-2009r Piotr .z Cieszyna .

 2. Pozdrawiam Panie Niedzwiecki !Ano właśnie absolutnie ,żadne wybory My Polacy nie wolno nam dopomagać złodziejom ,Stalinowcom szachrajom dostać się do koryta d Brukseli .Ja na moim Osiedlu ,już wiem co robić,a jest nas bardzo dużo,ale nie którzy Ludzie jeszcze dobrze nie wiedzą co jest grane ,ponieważ telewizja robi im wode z mózgu .Z Poważaniem tak trzymać Panie Niedzwiecki .15-Maja-2009r Piotr .z Cieszyna .

Możliwość komentowania została wyłączona.